GRAFİK TASARIM

Bir markanın dijital ve sosyal alandaki duruşunu, vizyonunu belirleyen en temel özelliklerden biri kullandığı tasarımlardır. Logo, kartvizit, katalog vb. tasarımsal ekipmanlar her zaman trendi takip etmelidir.

LOGO TASARIMI

Ülkemizde tüm arama motorları arasında %95 pay ile zirvede yer almaktadır.

Markalaşmanın ve grafik tasarımın en temel ve en önemli adımı “Logo Tasarım”dır. Logo, firmanın duruşunu, hikayesini en iyi şekilde yansıtmalıdır. Unutmayın ki firmanız varolduğu sürece bu logo sizi tüm iş alanlarında (tv, gazete, internet sitesi vb. ) temsil edecektir.

Logo;
• Benzersiz olmalıdır.
• Mesajı net olmalıdır.
• Kullanılan renkler sektöre ve hizmete uygun seçilmelidir.
• Tüm boyutlarda ve mecralarda sorunsuz kullanılabilir olmalıdır.

team

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Marka yaratma sürecinin diğer önemli adımı kurumsal kimlik materyallerinin tasarımıdır. Sade, şık, kurumsal ve içinde bulunula dönem modasına uygun tasarlanmalıdır.

Kurumsal kimlik ekipmanlarından bazıları aşağıdaki gibidir:

• Kartvizit,
• Antedli Kağıt,
• Zarf,
• Mail İmza Tasarımı,
• CD Ambalaj Tasarımı vb.


BROŞÜR / KATALOG TASARIMI

Broşür tasarımı; markanızı, ürünlerinizi, kampanyalarınızı duyurmak maçıyla yapılan genellikle tek sayfa birkaç kırımdan oluşmaktadır. Broşür tasarımında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur bilgilerin kısa, net ve anlaşılır şekilde verilmesidir. Yoğun yazıdan oluşan broşürlerin kullanıcılar tarafından beğenilirliği ve okunurluğu düşüktür. İdeal bir broşür sade, dikkat çekici, akılda kalıcı ve marka algısını yansıtan bir tasarıma sahip olmalıdır.

DMA Ajans olarak; alanında uzman grafik ekibimiz firmanıza ve hedef kitlenize uygun tasarımı hazırlar ve hayata geçirir.

Katalog tasarımı; Her ne kadar günümüzde her şey dijitalleşse de bazı değişşmeyen satış ve tanıtım ekipmanları hiç değişmez. İşte katalog onlardan biridir. Kurumsal bilgilendirmeler, ürün ve hizmetler görsel ağırlıklı olarak sunulur. Potansiyel alıcıların ne iş yapıldığından, firmanın duruşuna dair bilgi alması sağlanır.

Katalog tasarımında en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kapak tasarımıdır. Kapak dikkat çekmeli, firma duruşunu yansıtmalı. Ayrıca iç sayfalarda da bir bütünlük sağlanmalı tasarımsal anlamda tüm sayfalar birbirine uyumlu olmalı.

DMA Ajans daha önceki çalışmalarını ve güncel dikkat çeken tasarımları baz alarak hedef kitlenize uygun kataloğu size sunmak için çalışır, üretir ve tarafınıza sunar.


ROLL UP TASARIMI

Fuar, kokteyl, sempozyum gibi birçok etkinlikte markanızı yansıtacak şık ve modern roll up tasarımlara ihtiyaç vardır. DMA Ajans ailesi olarak biz en iyi şekilde sizi yansıtacak tasarımları hazırlar ve size baskı formatında teslim ederiz.


MAİLİNG TASARIMI

Firmanız, kampanyalarınız, duyurularınızla ilgili yapmak istediğiniz kurum içi ve kurum dışı mail gönderimlerinizde özel tasarımlara yer vermek, günümüz modasına uygun çizgilerde bir tasarım yaptırmak istediğinizde Ajans Dma yanınızda !


AFİŞ / POSTER TASARIMI

Konser, etkinlik, özel gün gibi dönemlerde en önemli iş bunu duyurma kısmıdır. Sosyal medya, radyo, televizyon gibi yöntemlerin yanı sıra en dikkat çeken yöntemlerden biri de poster/afiş çalışmalarıdır. İhtiyacınız olan dikkat çekici tasarımlar için doğru adres Ajans DMA !


AAYLIK / YILLIK TASARIM ÇALIŞMALARI

Yukarıdaki hizmetlerden düzenli olarak yararlanmak istiyorsanız ihtiyaçlarınız doğrultusunda aylık veya yıllık olarak çalışma sayıları belirlenir ve anlaşma yapılır.


ÜCRETSİZ ANALİZ FORMU