E-TİCARET

Şimdi Online Satışa Başlama Zamanı !

Ürünlerinizi Tüm Dünya’ya Satışa Çıkarmak ve Müşterilerinizi Daha Çok Etkilemek İçin Vakit Kaybetmeden Sanal Mağazanızı Oluşturun! Ürünlerinizi ve hizmetinizi web tasarımlarımız ile tanıtarak mevcut müşteri potansiyelinizi arttırmaya ne dersiniz?

E-ticaret yazılımımız hazır paketlerle değil, size özel hazırlanmış güncel kodlama altyapısıyla, son teknolojiyle uyumlu aynı zamanda Mikro Logo Eta ve Nebim V3 E-Ticaret ERP Entegrasyonlu olarak geliştiriyor ve sizler için kullanımı kolay yönetim paneli sayesinde istediğiniz bilgiyi anında paylaşarak sitenizin güncel kalmasını sağlıyoruz.

team

Özelleştirilmiş Mağaza

Ajans DMA olarak web sitenizi teslim edip yayına aldıktan sonra da ihtiyacınız olan tüm konularda destek olmaktayız. Mobil cihazlara uyumlu olan yazılımlarımız birçok kitleye hitap ederek kullanıcılarınızın artmasına olanak sağlamaktadır.

Yapmış olduğumuz bütün web tasarım ve E-Ticaret yazılımlarında gerekli özeni ve dikkati göstermekteyiz. Projelerinizi hazırlarken arama motorlarına uyumlu olması, bütün internet tarayıcılarında sorunsuz bir şekilde açılması, görsel yönden ilgi çekici, sosyal medya bağlantılarını destekleyici ve daha bir çok özellikler ile geniş kitleye ulaşıp, daha iyi satışlar yapmanız için çalışıyoruz.


ÜCRETSİZ ANALİZ FORMU